A zselatint a vízzel forrásig melegítjük. Félretesszük egy kicsit hűlni.
A habalapot felverjük.
Hozzáöntjük a joghurtokat, a gyümölcspürét és a gyümölcsdarabokat, alaposan elkeverjük.
Ha picit hűlt a zselatin akkor a tejszínes részhez öntjük és ezt is belekeverjük. Figyeljünk rá, hogy ne maradjanak zselatin csomók benne.
Beleöntjük a formába amiben szeretnénk ha megdermedne. Legalább másfél óráig (vagy akár egész éjszaka) hűtőben pihentetjük.
Kiszedjük a formából és már ehetjük is, vagy ha szeretnénk még dekorálhatjuk. Ha szimplán csak a habot csináljuk akkor már egyből rakhatjuk kistálkába is dermedni és akkor még a kiszedéssel sem kell bajlódni.